Projektowanie stron internetowych Dębiec

Prowadzenie biznesu bez strony internetowej jest dziś praktycznie niemożliwe. Czas na najlepsze strony WWW w Dębcu – zapraszamy do współpracy z naszą agencją.

Jakie strony internetowe tworzymy w Dębcu ?

Tworzymy wysokiej jakości responsywne strony internetowe w Dębcu z intuicyjnym i łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią CMS WordPress. Strony internetowe dostosowujemy do najnowocześniejszych standardów, zapewniamy indywidualną szatę graficzną oraz przystosowujemy je do urządzeń mobilnych typu tablet czy smartfon. Każdą stronę optymalizujemy pod kątem SEO czyli pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Strona wizytówka

Strona wizytówka to prosta strona internetowa z kilkoma zakładkami, takimi jak: oferta, kontakt, realizacje, referencje, o firmie, galeria i blog. Szczególną uwagę poświęcimy stronie głównej.

Strona z katalogiem produktów

Jeśli Twoja firma posiada rozbudowany asortyment produktów/usług które chciałbyś zaprezentować w sieci – oferujemy projektowanie stron www w formie katalogów.

Strona z systemem rezerwacji

Projektujemy strony internetowe dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów na wynajem z prostym i łatwym w obsłudze systemem rezerwacji.

Co posiadają strony internetowe w Dębcu ?

Naszą specjalizacją są wirtualne wizytówki – firmowe strony internetowe Dębiec. Strona wizytówka to prosta strona internetowa z kilkoma zakładkami, takimi jak: oferta, kontakt, realizacje, referencje, o firmie, galeria i blog. Szczególną uwagę poświęcimy stronie głównej. To na nią będzie trafiało większość Twoich klientów. Kiedy zdecydować się na tę opcję? Gdy posiadasz prostą, nierozbudowaną ofertę składającą się z kilku głównych produktów lub usług.

Indywidualny projekt graficzny

Przygotujemy unikalny projekt graficzny, tak aby wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji. Zaprojektujemy dla Ciebie przejrzystą, estetyczną i zgodną z najnowszymi trendami witrynę.

Czytelna strona www

Stworzymy dla Twojej firmy przejrzystą stronę internetową. Ważne jest, żeby użytkownik na Twojej stronie www poruszał się bez mniejszych problemów, a zarazem w łatwy sposób mógł się z Tobą skontaktować.

Optymalizacja SEO

Ważne żeby strona była dobrze zoptymalizowana ponieważ optymalizacja to nie są same nagłówki czy inne niewidoczne dla użytkownika elementy, lecz również szybkość działania strony www.

Responsywna strona www

Standardem w naszej agencji jest aby każda wdrożona przez nas strona internetowa poprawnie wyświetlała się na wszystkich typach urządzeń takich jak: telefon, tablet, laptop.

Wsparcie marketingowe

Po zakończeniu prac, oferujemy Ci szereg usług marketingowych, tak aby Twój biznes był widoczny dla Twoich klientów. Pomożemy Ci w działaniach takich jak: pozycjonowanie SEO lub płatne kampanie.

Ile kosztuje strona internetowa Dębiec ?

Aby odpowiedzieć na to pytanie bardzo rzetelnie, należy wypełnić brief. Będą tam zawarte pytania, które scharakteryzują Państwa oczekiwania co do nowej strony internetowej. Na podstawie tych danych przygotujemy najkorzystniejszą ofertę cenową na wykonanie nowej strony www.

Strona internetowa
Wersja ekonomiczna
500
Termin realizacji: do 10 dni
CMS WordPress
Responsywna strona www
Do 5 podstron
1 konto e-mail w domenie strony
Certyfikat SSL w cenie
Galeria zdjęć
Mapa Google
Formularz kontaktowy
Optymalizacja strony - Google
Statystyki Google Analytics
Kontakt
Strona internetowa
Wersja profesjonalna
1200
Termin realizacji: do 25 dni
CMS WordPress
Responsywna strona www
Do 15 podstron
Do 5 kont e-mail w domenie strony
Certyfikat SSL w cenie
Zaawansowana galeria zdjęć
Mapa Google
Formularz kontaktowy
Moduł bloga
Rejestracja domeny PL
Hosting strony - 1 rok
Optymalizacja strony - Google
Statystyki Google Analytics
Kontakt

Oto kilka stron wykonanych dla naszych klientów

biurofvm.pl-screen
Biuro Rachunkowe FVM
lubczyk.wroclaw.pl
Restauracja we Wrocławiu
foster
Szkoła językowa w Łodzi
hydrauliksosnowiec.com
Pogotowie hydrauliczne
strona-moidoktor
Gabinet medyczny
strona-beautynaturalspa.pl_
Gabinet kosmetyczny
strona apartamentynadslupia.pl
Apartamenty nad Słupią
strona-fixitpc.eu_
Serwis komputerowy
strona-zasilanie-serwis.pl_
Serwis zasilania awaryjnego

Etapy zaprojektowania nowej strony internetowej

Wstępna rozmowa z klientem

W trakcie rozmowy z klientem ustalamy posiadane zasoby do stworzenia nowej strony: domena, hosting, certyfikat SSL, logo. Klient wypełnia brief, na którego podstawię nasza firma przedstawia kompleksową ofertę na nową stronę internetową.

Akceptacja oferty

Po przedstawieniu oferty i jej akceptacji, nasz zespół przygotowuje treści na stronę, zdjęcia, logo. Istnieje możliwość posłużenia się własnymi materiałami, które również umieścimy na stronie.

Realizacja strony internetowej

Nasz zespół przystępuje do zaprojektowania strony internetowej zgodnie z wytycznymi klienta. Termin wykonania strony jest zależny od stopnia skomplikowania strony, jego rodzaju oraz liczby prowadzonych jednocześnie projektów.

Akceptacja projektu

Po przedstawieniu już gotowej działającej strony, istnieje możliwość naniesienia poprawek (maksymalnie dwa razy). Tworzymy serwer pocztowy, konfigurujemy e-maile, instalujemy certyfikat SSL.

Rozliczenie projektu

Po ukończeniu i zainstalowaniu nowej strony internetowej nasza firma przesyła plik instalacyjny strony jako kopia zapasowa, wystawiamy fakturę vat oraz wystawiamy protokół, w którym jest zawarta instrukcja obsługi CMS, login do panelu administratora i dane do kont pocztowych.

Jak się skontaktować?

W celu przedstawienia oferty na nową stronę internetową Dębiec zapraszamy do kontaktu w postaci wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną.