Projektowanie stron internetowych

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem wdraża nowoczesne strony internetowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Indywidualne podejście

Słuchamy klienta tak, aby dopasować się do jego oczekiwań. Sugerujemy, doradzamy optymalne rozwiązania dla Państwa nowej strony internetowej. Umiejętnie odczytujemy potrzeby klientów, tak aby zachować najwyższy standard usług.

Unikalny projekt

W swojej pracy stosujemy nieszablonowe rozwiązania. Projektujemy strony internetowe oparte o CMS WordPress lub wtyczkę WooCommerce odpowiedzialną za projektowanie sklepów internetowych.

Profesjonalne doradztwo

Naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnego i bezpłatnego doradztwa. Na każdym etapie projektowania strony internetowej jest możliwość konsultacji, tak aby spełnić wymagania klienta.

1
Krok

Czy posiadamy domenę ?

Jest to pierwsza najistotniejsza czynność, jaką należy wykonać przed przystąpieniem do zaprojektowania strony internetowej. Wspólnie ustalimy, pod jakim adresem www będzie wyświetlana nasza strona internetowa (np. www.skrego.pl). Nasza firma sprawdzi, czy Państwa proponowana nazwa domeny nie jest już użytkowana przez inną firmę. W naszej ofercie znajdziemy domeny z końcówką: PL, COM, COM.PL oraz EU. Dla bardziej wymagających klientów mamy również domeny regionalne (np. skrego.warszawa.pl). Oferujemy atrakcyjne ceny rejestracji domeny.

Czy posiadamy hosting ?

Aby zaprojektowana przez nas strona internetowa działała poprawnie, wymagane jest posiadanie hostingu. Jest to serwer, który obsługuje pliki, które chcemy udostępnić w sieci pod określoną domeną (np. www.skrego.pl). Pomożemy Państwu dobrać jak najlepszy serwer pod dane potrzeby: liczba skrzynek pocztowych, baz danych, pojemności serwera i jego transferu. Oferujemy w korzystnych cenach hosting stron internetowych dla naszych klientów, ofertę można znaleźć poniżej.
2
Krok
3
Krok

Jaki rodzaj strony wybrać ?

Do wyboru mamy kilka opcji: Strona wizytówka, Strona firmowa, Blog, Portal internetowy, Strona z możliwością rezerwacji terminu usług lub Sklep internetowy. W profesjonalny sposób dostosujemy rodzaj strony pod Państwa wymagania. Stworzymy od prostej strony wizytówki po skomplikowane sklepy internetowe z automatycznymi płatnościami on-line, konfiguracja kurierów, powiadomień o nowym zamówieniu. Po zapoznaniu się z Państwa firmą dobierzemy jak najlepszą formę prezentacji Państwa usług/produktów w sieci.

Jaki wariant strony ?

Do wyboru mamy One Page lub Multi Page, jak sama nazwa wskazuję dla strony One Page wszystkie informacje o firmie są zawarte na jednej stronie (nazwa firmy, opis firmy, oferta firmy, cennik, galeria i kontakt). Zaletą tego wariantu jest wygodne przeglądanie na urządzeniach mobilnych oraz przedstawienie najważniejszych informacji o firmie w estetycznej formie. W przeciwieństwie Multi Page pozwala na bardziej dokładne opisanie oferty firmy i w szybki sposób umożliwić potencjalnemu klientowi odnaleźć interesującą go treść. Multi Page jest polecana dla klientów, którzy myślą nad pozycjonowaniem strony internetowej.

4
Krok
5
Krok

Czy zabezpieczyć stronę internetową ?

Przy projektowaniu stron internetowych dla naszych klientów, mamy również na uwadze ich bezpieczeństwo. Strony zabezpieczamy za pomocą certyfikatu SSL. Certyfikat SSL to protokół sieciowy zapewniający stronom internetowym poufność i integralność przesyłanych danych. W zależności od rodzaju strony, czy jest to strona firmowa (opcja dodatkowa), tak w przypadku portali lub sklepów internetowych jest to pozycja obowiązkowa. Zaproponujemy Państwu atrakcyjną cenę certyfikatu SSL.

Ile kont pocztowych ?

W zależności od rodzaju strony, czy jest to wizytówka lub sklep internetowy trzeba się zastanowić nad liczbą kont pocztowych, które zostaną zarejestrowane na Twojej domenie (np. kontakt@skrego.pl). Takie działanie zwiększa prestiż firmy, duża przestrzeń dyskowa na wiadomości e-mail, bezpieczeństwo oraz co najważniejsze brak reklam i spamu. W naszej ofercie istnieje możliwość utworzenia aliasów, przekierowań, organizując w ten sposób całą strukturę przepływu wiadomości w firmie.

6
Krok
7
Krok

Czy posiadasz logo ?

Istotną kwestią każdej strony internetowej jest jego identyfikacja wizualna, czyli logo. Świadczy to o profesjonalizmie firmy oraz prestiżu. W razie braku istnieje możliwość uzyskania korzystnej oferty na nowe logo.

Ile strona internetowa kosztuje ?

Aby odpowiedzieć na to pytanie bardzo rzetelnie, należy wypełnić brief. Będą tam zawarte pytania, które scharakteryzują Państwa oczekiwania co do nowej strony internetowej. Na podstawie tych danych przygotujemy najkorzystniejszą ofertę cenową na wykonanie nowej strony www.

Oto kilka stron wykonanych dla naszych klientów

biurofvm.pl-screen
Biuro Rachunkowe FVM
lubczyk.wroclaw.pl
Restauracja we Wrocławiu
foster
Szkoła językowa w Łodzi
hydrauliksosnowiec.com
Pogotowie hydrauliczne
strona-moidoktor
Gabinet medyczny
strona-beautynaturalspa.pl_
Gabinet kosmetyczny
strona apartamentynadslupia.pl
Apartamenty nad Słupią
strona-fixitpc.eu_
Serwis komputerowy
strona-zasilanie-serwis.pl_
Serwis zasilania awaryjnego

Etapy zaprojektowania nowej strony internetowej

Wstępna rozmowa z klientem

W trakcie rozmowy z klientem ustalamy posiadane zasoby do stworzenia nowej strony: domena, hosting, certyfikat SSL, logo. Klient wypełnia brief, na którego podstawię nasza firma przedstawia kompleksową ofertę na nową stronę internetową.

Akceptacja oferty

Po przedstawieniu oferty i jej akceptacji, nasz zespół przygotowuje treści na stronę, zdjęcia, logo. Istnieje możliwość posłużenia się własnymi materiałami, które również umieścimy na stronie.

Realizacja strony internetowej

Nasz zespół przystępuje do zaprojektowania strony internetowej zgodnie z wytycznymi klienta. Termin wykonania strony jest zależny od stopnia skomplikowania strony, jego rodzaju oraz liczby prowadzonych jednocześnie projektów.

Akceptacja projektu

Po przedstawieniu już gotowej działającej strony, istnieje możliwość naniesienia poprawek (maksymalnie dwa razy). Tworzymy serwer pocztowy, konfigurujemy e-maile, instalujemy certyfikat SSL.

Rozliczenie projektu

Po ukończeniu i zainstalowaniu nowej strony internetowej nasza firma przesyła plik instalacyjny strony jako kopia zapasowa, wystawiamy fakturę vat oraz wystawiamy protokół, w którym jest zawarta instrukcja obsługi CMS, login do panelu administratora i dane do kont pocztowych.

Jak się skontaktować?

W celu przedstawienia oferty na nową stronę internetową zapraszamy do kontaktu w postaci wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną.